HUIFENG Hydraulisch pneumatisch putbedieningspaneel 2000-20000PSI
Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HUIFENG
Modelnummer: Wcp-70
Min. bestelaantal: 1 reeks
Prijs: negotiable
Levertijd: normaal 20 aan 30days
Betalingscondities: L/C, T/T
Gedetailleerde informatie
Werkdruk: 2000psi~20000psi Materiële Klasse: FF、 HH VAN AA、 BB、 CC、 DD、 EE、
Temperatuurklasse: -60℃ (~180℃ (KX) Plaats van herkomst: CHINA
Markeren:
Pneumatisch putbedieningspaneel
putbedieningspaneel 2000PSI
hydraulisch putbedieningspaneel 20000PSI
Productomschrijving
Hydraulisch pneumatisch putbedieningspaneel 2000-20000PSI
product Introductie
Productfunctie
Werkdruk 2000 psi ~ 20000 psi
Materiële klasse AA, BB, CC, DD, EE, FF, HH
Temperatuur klasse -60 ℃ (~ 180 ℃ (KX)